مقالات

01
چکیده: سيد نقي شمسي، مدير کل امور مالي بانک ملت (مدير اسبق حسابرسي داخلي بانک ملت) چکیده حسابرسی داخلی می‌توانند نقش مهمی‌ در برنامه امنیت اطلاعات سازمان‌ها ایفا کنند؛ امنیت اطلاعات می‌بایست بر روی طراحی و پیاده‌سازی طرح‌های امنیتی تمرکز داشته باشد و این در حالی است که حسابرسی داخلی می‌بایست کارایی اجزای برنامه را مور... ادامه »
01
چکیده: دکتر احرام صفري، معاون امور مالي شرکت مهندسي پديدپرداز پرديس چکیده امروزه استفاده از فناوری اطلاعات برای کلیه سازمانهای بزرگ امری ضروری و اجتناب ناپذیر است چرا که با گسترش فعالیت‌ها و تغییرات سریع تکنولوژی، لازم است که سازمان‌ها از انعطاف‌پذیری لازم برخوردار باشند و این امر محقق نمی‌گردد مگر در سایه استفاده از فناوری اطلاعات.... ادامه »
01
چکیده: دکتر سيد محسن هاشمي، استاديار و عضو هيات علمي دانشگاه آزاد اسلامي، واحد علوم و تحقيقات تهران دکتر محمد ابراهيم محمدپورزرندي، دانشيار و عضو هيات علمي دانشگاه آزاد اسلامي، واحد تهران مرکز چکیده بی‌شک حسابرسی داخلی یک از ارکان مهم راهبری در یک سازمان می‌باشد که با اتکا به آن صاحبان سازمان از اثربخشی و کارایی فعالیت‌های سازمان ... ادامه »
تمامی کالاها و خدمات این فروشگاه، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می باشند و فعالیت های این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.